+420 607 080 334 burkova@seznam.cz

O nás

Hledáte-li kvalitního zubního specialistu , do jehož rukou byste mohli bez všech pochybností svěřit péči o chrup Váš i Vašich dětí v Berouně a jeho blízkém okolí, neváhejte a navštivte soukromou stomatologickou ordinaci MUDr. Blanky Burkové, která je společně se svým manželem a dalším vysoce kvalifikovaným stomatologickým personálem připravena posunout oslnivost Vašeho úsměvu na vyšší úroveň.

“ Výborná paní zubařka,moc pečlivá a jemná“ (www.znamylekar.cz)

MUDr. Blanka Burková vystudovala na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze a je držitelkou osvědčení ČSK ( praktický zubní lékař) z roku 1984, kterého dosáhla v rámci programu celoživotního vzdělávání. Společně s paní doktorkou v ordinaci působí i profesionální dentální hygienistka Kristýna Mrázová DiS a další plně kvalifikovaný stomatologický personál, který je společně s nejmodernějšími lékařskými technologiemi a příjemným prostředím ordinace zárukou bezbolestné a velmi kvalitní stomatologické péče.

Pro nastínění míry technologické vybavenosti naší ordinace uveďme například přístroj CEREC, za jehož pomoci v kombinaci s CAD/CAM systémem zhotovujeme velmi kvalitní celokeramické zubní náhrady. Situace v ústech pacienta je přístrojem skenována (bez otiskování), dále je lékařem za pomoci počítače vymodelována náhrada zubu, která je následně vybroušena frézou z nejkvalitnějšího keramického materiálu. Na povrch náhrady je aplikována glazura a po jejím vypálení v keramické peci je náhrada připravena k upevnění v ústech. Velkou předností tohoto ošetření je skutečnost, že celé ošetření probíhá pouze v rámci jedné návštěvy.

„Lékař na svém místě, odborník – specialista ve svém oboru s lidským přístupem k pacientům.“ (www.znamylekar.cz)

Mezi služby, které naše stomatologická ordinace poskytuje, patří zejména komplexní preventivně-léčebná péče o chrup v každém věku, včetně pedostomatologie. Dále pak nabízíme vysoce kvalitní služby v oblasti celokeramických prací, odstraňování zubního kamene a bělení zubů, endodoncie, dentální hygieny, záchovné a estetické stomatologie, včetně čištění zubů za pomoci metody zvané pískování, neboli Air-flow.

„Výborná, velmi pečlivá a svědomitá zubařka“ (www.znamylekar.cz)

K našim pacientům přistupujeme s velkou dávkou empatie a pochopení, což nám v kombinaci s moderním prostředím ordinace, vyspělými lékařskými technologiemi a velmi ochotným zdravotnickým personálem umožňuje revolučním způsobem měnit pohled pacientů na návštěvy u stomatologa. Zatímco ještě do nedávna naskakovala pacientům při pouhém zaslechnutí slova zubař husí kůže po celém těle, dnes se situace díky použití moderních anestetik a vysoké kvalitě námi používaných materiálu radikálně mění. Přesvědčte se i Vy na vlastní kůži o tom, že návštěva stomatologa může být příjemným a nestresujícím zážitkem – kontaktujte ještě dnes soukromou stomatologickou ordinaci MUDr. Blanky Burkové v Berouně a zamluvte si termín Vaší návštěvy!

Naše soukromá stomatologická ordinace spolupracuje s drtivou většinou českých pojišťoven – kompletní přehled lze nalézt v záložce „jak probíhá spolupráce“ na těchto webových stránkách.

Objednávky na preventivní prohlídky lze provést jak osobně v naší ordinaci, tak i mailem či po telefonické domluvě. Pro transfer či zavedení nového pacienta je však nutná osobní návštěva.

Na Vaši návštěvu se velice těšíme!